Ne demek?

A British taskforce, lead by the daughter of the vampire hunter Prof. Van Helsing, battles the supernatural with the aid of two vampires.

Dünya'nın en dizi dışı hayvanlarının evetşamlarına hane atan bu matrak bilgi dizisi, kimi cins dallı güllüların ve şahsen Doğa Asıl'nın ağzından anlatılıyor.

Accused of a ruthless murder he never committed or witnessed, Bryan Mills goes on the run and brings out his particular grup of skills to find the true killer and clear his name.

Kasabalarında korkunç bir lanet meydana mevruttir ve bir sekans şiddetlimasız cinayetler işlenmiştir. Evetşananları aralıkştırmaya başlamış olan kırayler, yaşadıkları yerin yüzlerce senedir musallat olan lanetli olayların birbirleri ile temaslı olduğunu üstelik ederler. Hengâm ilerledikçe her şeyin göründüğü kabilinden olmadığını ve sıradaki kurbanların kendileri olabileceğini esrarkeşfedeceklerdir.

A simpleminded, sheltered gardener becomes an unlikely trusted advisor to a powerful businessman and an insider in Washington politics.

The adventures of a young wandering swordsman who stumbles upon a struggling martial arts school in Meiji era Japan.

Filme di̇yecek bi̇rnesne yasak yalnız sadece konusu cok daginik önce bi̇r kiz aliyolar aralarina sonya kalṗli̇si̇ sarrafiyekasina sonrasında cocuk temelkasiyla aslinda en önemli̇ detayda bi̇r kiz cocugunun bu fli̇mde ne i̇şi̇ var ve son küvet sahnesi̇nde peder cirilciplar ve kücük kizi bu oyunluk berbatti yalnız hakeza

Mahremiyet ve Çerezler: Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bu tarz şeylerin tasarrufını kabul edersiniz.

A man suffering a family loss enrolls in a class about care-giving that changes his perspective on life.

Son zamanlarda aşırı derecede cinsel arzulara iye olan bir elkızı, insanlarla çok fazla ilişik kuramadığı için bu arzularını dindirmekte dert evetşamaktadır.

From the moment the new reverend climbs the pulpit, Liz knows she and her family are in great danger.

During a slave revolt in 1844, a British mercenary helps an Antilles island colony gain its independence from Portugal, but years later he returns to manhunt a local rebel army leader and former friend.

A semi-spinoff of the popular Yu-Gi-Oh anime series, focusing on a destan named Jaden and his misadventures kakım a student at an esteemed Duel Monsters academy.

İşleri film izleyicisine filmin dublajlı kısaca sonradan çav eklenerek sunulduğunu ayırt ettirmeden izletmektir. Bir ayrıksı değmeselele türkçe dublaj film izleyicisine filmin bilahare seslendirildiğini hissettirmemek, senkron hataları yapmamak ve seslendirdiği kişinin karakterini kendi çav tonu ile uyumlu hale getirmektir.

altyazılı film izle
altyazılı film

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *